O portalu

Cieplo-sieciowe.pl to pierwszy portal informacyjny poświęcony tematyce ciepła sieciowego w Polsce.

Celem portalu jest edukowanie i informowanie na temat zalet ciepła sieciowego, a także prezentowanie go jako przyjaznego środowisku, bezpiecznego i stabilnego źródła energii w domu i w firmie.

Portal śledzi bieżące wydarzenia dotyczące rynku ciepła w Polsce informując nie tylko o zaletach źródła jakim jest ciepło sieciowe, lecz również prezentując istotne fakty związane z działalnością producentów i dostawców ciepła sieciowego w Polsce.

Wspierając rozwój rynku ciepła w Polsce, portal ma również za zadanie zgromadzić pełną ofertę Partnerów portalu - dostawców i dystrybutorów ciepła w Polsce, skierowaną zarówno do gospodarstw domowych, jak i podmiotów komercyjnych.

Cieplo-sieciowe.pl współpracuje z największym portalem gospodarczym wnp.pl.


 

Oferty

Elektrociepłownia Chorzów
Elektrownia Skawina

Partnerzy portalu

Ogrzewnictwo.pl
Elektrociepłownia Chorzów
Elektrownia Skawina
portal Elektrownia jądrowa
Kup ciepło do swojego domu
Kup ciepło do swojej firmy
O portalu | Korzystanie z serwisu | Kontakt w sprawie partnerstwa | Zastrzeżenia prawne

Wszystkie materiały są objęte prawem autorskim. Przedruk, powielanie, dystrybucja lub w innej, jakiejkolwiek formie, przetwarzanie, bez zgody Wydawcy jest zabroniony. Działania wbrew powyższym zapisom skutkują odpowiedzialnością karną wynikającą z prawa autorskiego i praw pokrewnych. Copyright © 2010 by cieplo-sieciowe.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.