Kup ciepło do swojego domu

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem ciepła sieciowego, zapraszamy do kontaktu:

  • CEZ Skawina S.A. - CEZ Skawina jest jedną z największych firm przemysłowych w Skawinie i jedną z większych w regionie. Zasila w ciepło miasto Skawina oraz zachodnią część Krakowa. Obecnie posiada niemal 25% udział w rynku ciepła aglomeracji krakowskiej. Elektrownia od wielu lat jest partnerem projektu „Ciepło dla Krakowa", w ramach którego mieszkańcy Krakowa i okolic mogą m.in. otrzymać wsparcie w przyłączeniu do miejskiej sieci ciepłowniczej. 
  • CEZ Chorzów S.A. CEZ Chorzów to jedna z najnowocześniejszych jednostek produkcyjnych w Polsce. Jest jednym z dwóch największych dostawców ciepła dla lokalnego dystrybutora, zaopatrującego miasta: Katowice, Chorzów, Świętochłowice i Siemianowice Śląskie, gdzie pokrywa 35% zapotrzebowania na ciepło.

 

  


 

Oferty

Elektrociepłownia Chorzów
Elektrownia Skawina

Partnerzy portalu

Ogrzewnictwo.pl
Elektrociepłownia Chorzów
Elektrownia Skawina
portal Elektrownia jądrowa
Kup ciepło do swojego domu
Kup ciepło do swojej firmy
O portalu | Korzystanie z serwisu | Kontakt w sprawie partnerstwa | Zastrzeżenia prawne

Wszystkie materiały są objęte prawem autorskim. Przedruk, powielanie, dystrybucja lub w innej, jakiejkolwiek formie, przetwarzanie, bez zgody Wydawcy jest zabroniony. Działania wbrew powyższym zapisom skutkują odpowiedzialnością karną wynikającą z prawa autorskiego i praw pokrewnych. Copyright © 2010 by cieplo-sieciowe.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.