Zalety ciepła sieciowego

 

BEZPIECZEŃSTWO

Ciepło sieciowe to gwarancja bezpieczeństwa. Źródło ogrzewania znajduje się poza mieszkaniem, co całkowicie eliminuje zagrożenie zatrucia się tlenkiem węgla. Można bez obaw relaksować się w kąpieli, zamiast zastanawiać się, czy w łazience towarzyszy nam "czad".

KOMFORT

Ciepło sieciowe to najwygodniejszy sposób ogrzewania mieszkania i wody. Zarządca nieruchomości decyduje o terminie rozpoczęcia i zakończenia dostawy ciepła zgodnie z potrzebami lokatorów. Aby mieć ciepłą wodę wystarczy tylko odkręcić kran. I to, co najważniejsze - nie zaprzątamy sobie głowy serwisem ani przeglądami urządzeń (piecyka, podgrzewacza, itp.), których po prostu nie ma.

EKOLOGIA

Ciepło sieciowe jest ekologiczne. Wytwarza się je i dostarcza stosując najnowocześniejszą technologię. Dzięki temu uzyskuje się niski wskaźnik strat energii w trakcie dostarczania ciepła i redukcję emisji do atmosfery szkodliwych związków chemicznych.

CENA

Ogrzewanie mieszkań i podgrzewanie wody ciepłem sieciowym, to jedno z najtańszych rozwiązań oferowanych na rynku. Ceny ciepła z sieci miejskiej są konkurencyjne i charakteryzują się dużą stabilnością. Każda zmiana cen musi być uzasadniona, a następnie jest zatwierdzana przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Dodatkowo, posiadając ogrzewanie sieciowe nasze koszty eksploatacji mieszkania są niższe, ponieważ nie musimy płacić za serwis czy wymianę urządzeń grzewczych.

NIEZAWODNOŚĆ

Ciepło sieciowe dostarczane jest przez cały rok. Stały monitoring temperatury i przepływów w sieci, a także regularne przeglądy i konserwacje urządzeń wytwórczych oraz elementów sieci ciepłowniczej, pozwalają na obniżenie do minimum ryzyka wystąpienia awarii sieci.


 

Oferty

Elektrociepłownia Chorzów
Elektrownia Skawina

Partnerzy portalu

Ogrzewnictwo.pl
Elektrociepłownia Chorzów
Elektrownia Skawina
portal Elektrownia jądrowa
Kup ciepło do swojego domu
Kup ciepło do swojej firmy
O portalu | Korzystanie z serwisu | Kontakt w sprawie partnerstwa | Zastrzeżenia prawne

Wszystkie materiały są objęte prawem autorskim. Przedruk, powielanie, dystrybucja lub w innej, jakiejkolwiek formie, przetwarzanie, bez zgody Wydawcy jest zabroniony. Działania wbrew powyższym zapisom skutkują odpowiedzialnością karną wynikającą z prawa autorskiego i praw pokrewnych. Copyright © 2010 by cieplo-sieciowe.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.